Şapka İmalat

5/5 - (3 votes)
Türkiye geneline yerli yabancı tüm firmalara şapka imalatı yapmaktayız.
Sandviç Şapka İmalat

Promosyon Şapka İmalatı


Şapka imalatı, özellikle promosyon şapkalarının üretimi, son yıllarda büyük bir ivme kazandı. Günümüzde, özel şapkaların kullanımı, marka imajının tanınırlığını arttırmak ve mevcut müşterileri ile iletişim kurmak için çoğu işletmede kullanılan bir stratejidir. Ancak, promosyon şapkalarının üretim sürecinin karmaşık ve zahmetli olması, çoğu tedarikçi tarafından asıl iş olarak kabul edilmemesine neden olmuştur.
Gtp tekstil firmamız Sandviç Şapka imalat konusunda sizlere zengin çeşitler sunmaktadır portföyümüzde bulunan Promosyon şapka ürünleri konusunu açmak gerekirse İstanbul geneline üsküdar fileli yazlık şapkalar toptan Fötr safari, hip hop, vizör Toptan Beyzbol şapka imalatı yapmaktayız.


Bu soruna çözüm olarak, şapka imalatının yeni bir beklentisi ortaya çıkmıştır. Günümüzde, üretim sürecinin hızlanması ve kolaylaşması, Şapka üretici Firmaları promosyon şapka üretiminin kalitesinin arttırılması, daha az maliyetli malzemelerin kullanılması, daha kolay özel tasarımların yaratılması ve daha kısa üretim süresinin sağlanması gibi birçok fayda sağlamaktadır.

Şapka imalatı, son yıllarda büyük bir gelişme gösterdi. Bu gelişme, özellikle üretiminde, yeni bir beklenti oluşturmuştur. Günümüzde, Şapka üretici Firmaları üretim sürecinin hızlanması ve kolaylaşması üretiminin kalitesinin artması,


Tekstil Ürünleri ve ModelleriToptan Şapka İmalatıİstanbul ve Türkiye’nin tüm bölgelerine Baskılı Toptan şapka imalatı konusunda hizmet vermekteyiz özellikle Kurumsal şapka imalatı yapmakta olduğumuz ürünler içinde firmalara kurumsal şirketlere Hip Hop Modellerimiz ile sizlerle birlikteyiz. Logolu şapka yaptırma Her renk ve modelde kaliteli kumaşlardan imal ettiğimiz ürünlerimizi web sitemiz üzerinden veya aşağıdaki şirket adresimizden bize ulaşabilirsiniz.


Üretim Aşamaları nelerdir?

Özel şapka yaptırma üretim aşamalarında firmalar ve şirketler üretim konusunda önem arz etmektedir Kurumsal üretim müşterilerimiz için firma bazında özel ürünler yaptırma orta halli ürünlere nazaran elimizde bulunan sandviç modeller farklı çalışmalar sayesinde değişik balıkçı modeller üretebiliyoruz. Ciddi boyutta ürün talep eden firmalara yönelik özelleştirme yapmaktayız.
Tüm yapılan Fileli şapka imalatı ürünlerin dikişleri çift sıra özel dikimdir, Taç kısımlarda kuş gözü dediğimiz hava kanalları bulunmaktadır ve arka bölümde bulunan kopça ayarları her firmaya ve kişiye özel şapka olarak hazırlamaktayız. Safari Şapka Müşterilerimiz firmaya has özelliklerde tasarlanmış logolu reklamlı sandviç halleri mutlu bir sonla dağıtacakları kişilere yollamaktadırlar. Farklı şirketler için çok farklı baskılı ürün yapmaktayız. Şapka Fabrikası Marka patentlerine göre logolu veya serigraf baskılı sandviçli ürünlerde basılmaktadır. Kurumsal markaya sahip şirketler promosyon tekstil ürünlerimizi kişilere dağıtarak büyük referanslar kazanmaktadır.Beyzbol Şapka Modelleri Nelerdir?İstanbul Gtp tekstil firmamızın üretimini yaptığı Promosyon Beyzbol şapka modelleri imalatı bir çok farklı süreçlerden oluşmakta olup Bere atkı, hip hop, yazlık fileli ve toptan ürünleri çok farklı fason üretim aşamalarından geçmektedir. Tüm ürünlerin çok farklı aşamaları bulunmasına rağmen tek hedef kaliteli dürüst hizmet vermektir. Şapka Fabrikası Konusunda uzman tasarımcılarımız sayesinde fason İşçilik konusu önde gelmektedir, malzemelerimizin kalitesi, kullanılan kumaşların kalitesi, tüm ürünlerimizin kendine has özel ölçüleri vardır.
Toptan Şapka imalatı konusu imalat sürecini ve satışını reklam süreçlerini şirketimizin satış elemanları tarafından kaliteli şapkayı imal etmeyi her zaman ilke edinmiştir. Baskılı Logolu ürün seçimi yaparken dikkat edilecek hususlardan biride müşterilerimiz için olmazsa olmaz mantığı hesaplı bir ürün almaktır. Fakat bilinmelidir ki beyzbol türü ürünlerimizde İstanbul kaliteli ürün türleri firma markalaşmaları için daha çok verimli bir reklam aracı olacaktır.

Tekstil imalat

Ürünlerimizin alın kısmı sünger veya tela laminedir
Kumaş kaplı düğmeler
Köpük siperli
Ter bandı

Ürün Özellikleri

Parça adedi : 5

Kuş gözü : 4
Ter Bandı : Var
Sandviç Siper şapka : İsteğe bağlı
Tela : Tam tela
Gabardin Kumaşlardan üretilmiştir.
Ayar yerleri : Cırt bant veya Metal toka

İletişim Adres :

Seyrantepe Aksev Sokak Sedef 2 İş Hanı No:2,
Kağıthane / İSTANBUL

Telefon :

(0212) 415 86 88

İstanbul tekstil Web sitemizi sosyal medya aracılığı ile Facebook üzerinden takip edebilirsiniz

2 Comments

  • VİZÖR ŞAPKA İMALATI | Promosyon Vizör Şapka | GTP

    […] vizör şapka imalatı her renk ve modelde vizör şapka imalatı yapmaktayız..Vizör Şapka Modelleri Vizör […]

  • Promosyon Ucuz Şapka - PROMOSYON ŞAPKA

    […] imalatı yapan firmalar arayışında olanlar, şapka imalat fiyatları konusuyla da yakından ilgilenmektedir. Şirketimiz, en ucuz şapka imalatı ile […]

  • Comments for this post are closed.

    Write a Comment